KVALITNĚ A LEVNĚ
VYZKOUŠEJTE SI NÁS

Překládáme od 210 Kč / NS. Rádi vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Pošlete nám váš překlad k nacenění.

Předklady z polštiny / do polštiny

Zvládneme i vysoce odborné texty

Váš text pokaždé svěříme překladateli, který se danou problematikou zabývá. Spolupracujeme s lékaři, inženýry, soudci i advokáty. O obecné texty se postará rodilý mluvčí. Díky tomuto přístupu jsou naše překlady fakticky i terminologicky naprosto přesné – nedochází k nepochopení významu ani k nechtěným dvojsmyslům.

Dáváme si pozor také na formátování textu, tabulek a obrázků, abychom vám dokument vrátili stejný, jak jsme ho přijali. Dodržujeme jednotný jazykový styl a snažíme se odvádět poctivou práci – překládáme rychlostí 8 normostran za pracovní den. Není však problém domluvit se na výjimce – expresním překladu.

Rádi vám pomůžeme i v případě, že chcete překlad pouze zkontrolovat. Po našich úpravách budete mít jistotu, že je skutečně perfektní.


Poradíme si s každým polským textem i s tlumočením

Překlady dokumentů Ekonomické překlady Právní překlady Překlady pro firmy Soukromé překlady Technické překlady Soudní překlady Úřední překlady Překlady pro studenty Konsekutivní tlumočení Tlumočení v autoškole Překlady webů Akademické překlady Ostatní

Máte zájem o překlad z/do polštiny?


Cena od 210Kč za normostranu

Nacenění obvykle do 1 hodiny

Jméno a příjmení * E-mail * Telefon
Napište nám vaše požadavky pro překlad *
Dokument pro překlad