KVALITNĚ A LEVNĚ
VYZKOUŠEJTE SI NÁS

Překládáme od 210 Kč / NS. Rádi vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Pošlete nám váš překlad k nacenění.

 

Konsekutivní tlumočení

Tlumočnictví pro mezinárodní setkání

Konsekutivní tlumočení je tzv. následné tlumočení neboli tlumočení po částech. Řečník svůj projev v pravidelných intervalech přerušuje a ve vzniklé pauze tlumočník překládá. Tuto techniku lze využít prakticky při jakékoliv příležitosti, jen je třeba vždy počítat s prodloužením délky jednání či přednášky. Často se využívá během obchodních setkání a seminářů.

Chystáte firemní jednání, pracovní schůzku nebo odbornou přednášku s účastníky z více cizích zemí? Potřebujete pro podobný typ akce tlumočníka na konsekutivní tlumočení? Stačí nás kontaktovat – o zbytek se už postaráme. Pomůžeme vám zbořit jazykovou bariéru – naživo i po telefonu. Zkrátka podle vašich preferencí.

Najdete u nás zkušené tlumočníky a kvalifikované pracovníky, kteří jsou mistry svého oboru a cizí jazyk perfektně ovládají. Buďto se jedná o tlumočníky, kteří v zahraničí strávili delší dobu, pocházejí z bilingválního prostředí, nebo rodilé mluvčí, kteří ovládají češtinu – a tlumočením strávili stovky i tisíce hodin. Překlad je proto vždy plynulý.

Mám zájem o konsekutivní tlumočení

Můžete vybírat z desítek světových jazyků, jako je angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, čeština, ruština nebo polština.

Obraťte se na nás – prostřednictvím formuláře a pošlete nám k nacenění váš dokument.

 

Máte zájem o překlad ?


Cena od 210Kč za normostranu

Nacenění obvykle do 1 hodiny

Jméno a příjmení * E-mail * Telefon
Napište nám vaše požadavky pro překlad *
Dokument pro překlad